Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka. Udane urodziny Peppy!

0
50
Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka. Udane urodziny Peppy!
Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka. Udane urodziny Peppy!

W Operze Śląskiej w Bytomiu po raz pierwszy w Polsce odbył się spektakl Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka. Zgromadzone na widowni dzieci przeniosły się w świat dobrze znany z popularnej kreskówki. 

To pierwsze tego typu przedstawienie w Polsce ze Świnką Peppą w roli głównej. Do Opery Śląskiej w Bytomiu przybyli najmłodsi widzowie, aby wraz całą rodziną świnek świętować urodziny Świnki Peppy. Nie zabrakło niespodzianek, zabawy w chowanego oraz skania po kałużach z błotkiem.

Spektakl jest przygotowany z dbałością o każdy detal – od kreskówkowych dekoracji, aż po napisane specjalnie na tę okazję wesołe piosenki. Proste i zabawne dialogi ciekawiły najmłodszych. Zachwycające, duże kostiumy rodziny Świnek oraz ich przyjaciół można było wyraźnie dostrzec z każdego miejsca Opery. Zgromadzone na widowni dzieci były oczarowane – głośno klaskały, odpowiadały na pytania i śpiewały wraz z Szymonem – narratorem – i Świnką Peppą.

Dzieci wspólnie ze swoją ulubioną bohaterką świętowały jej urodziny. Z zaciekawieniem śledziły, jak Mama Świnka i Tata Świnka przygotowują niespodziankę. Jak na urodziny przystało – był tort, balony i życzenia.

Publiczność nagrodziła Świnkę Peppę i jej przyjaciół gromkimi brawami. Na korytarzu długo jeszcze można było usłyszeć zachwyt dzieci i pozytywne komentarze dorosłych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here