Oferta reklamowa portalu BajkiDlaDzieci.co.pl

BajkiDlaDzieci.co.pl to serwis skierowany dla dzieci. Portal zawiera wyselekcjonowane bajki dla dzieci, piosenki dla dzieci, bajki do czytania oraz artykuły. Serwis nasz dostarcza praktyczne najlepsze bajki jak i ciekawe artykuły dla dzieci.

Dane demograficzne ogółem:

 • 18-24 lat 14,20%
 • 25-34 lat 43,21%
 • 35-44 lat 21,60%
 • 45-54 lat 11,11%
 • 55-64 lat 9,88%

Box 300 x 250

Baner reklamowy emitowany w górnej części prawej kolumny. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

Rozmiar: 300×250 px
Waga: 45 kB
Formaty: jpg, png, gif, swf

średni prostokąt [Medium Rectangle] 300×250, 336×280

CPM 1000 = 50 zł (tysiąc odsłon)

500 zł / miesiąc emisji

Billboard 750×90

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczona w szczytowym polu witryny – obok logo. Blok reklamowy prezentowany na stronie głównej i wszystkich podstronach portalu. Forma idealna w kampaniach służących budowaniu wizerunku marki oraz w kampaniach o charakterze produktowym lub sprzedażowym.

Billboard o rozmiarze 750×90

CPM 1000 = 80 zł (tysiąc odsłon)

800 zł / miesiąc emisji

Artykuł sponsorowany

Artykuł pozwala na precyzyjne przedstawienie tematu, prezentację produktów czy usług. Poza tekstem może zawierać zdjęcia, materiały wideo oraz aktywne linki. Publikacja artykułu sponsorowanego w tych samych miejscach w których pojawiają się artykuły redakcyjne (w kolumnie „artykuł sponsorowany” na stronie głównej i danej kategorii) zapewnia dużą liczbę czytelników w krótkim czasie.

W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

Cennik

 • Dodanie artykułu do Portalu i 3 dni wyświetlania na stronie głównej 300 zł. Artykuł w dziale tematycznym (kategorii) z przekierowaniem ze strony głównej w formie zdjęcia ze wstępem do artykułu.
 • Napisanie artykułu przez redakcję od 300 zł
 • W artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą dany artykuł.

Tytuł tekstu opatrzony będzie słowem „[reklama]”.

Publikowane na stronie materiały powinny spełniać następujące warunki techniczne:

 • Reklamy powinny być przygotowane w skali 1:1.
 • W przypadku dostarczenia reklamy w innych niż podane formatach redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jej jakość.
 • Istnieje możliwość opracowania graficznego reklamy w redakcji za dodatkową opłatą. Reklama zostanie umieszczona zaraz po zaksięgowaniu przelewu.
 • Zamawianie i zamieszczanie reklam i banerów reklamowych na stronie internetowej www.bajkidladzieci.co.pl jest dokonywane w oparciu o Regulamin, który zakłada, że Reklamodawca zapoznał się z Regulaminem i akceptuje przedstawione w nim warunki.
 • Reklamodawca zapewnia, że dostarczając materiał reklamowy, nie popełnia czynu nieuczciwej konkurencji, nie narusza praw autorskich, wydawniczych, praw własności ani dobrych obyczajów, praw do wizerunku i innych dóbr.
 • Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń, może odmówić publikacji reklamy, ogłoszenia, insertu, artykułu sponsorowanego jeśli ich treść lub forma godzą w dobre imię osób trzecich, naruszają przepisy prawa bądź dobre obyczaje, linię programową pisma i charakter publikacji.